DJTV

DJTV
No Comments

Ultra Japonya için Aftermovie .

 

Geçtiğimiz Eylül ayında Japonya Tokyo‘da gerçekleşen Ultra Music Festival‘in 3 günlük görkemli sunumundan sonra etkinliğin Aftermovie’si yayınlandı.

 

17,18 ve 19 Eylül’de Tokyo’da ODAIBA‘da gerçekeleşen Ultra’nın Japoonya ayağında, EDM’in en güçlü isimleri Headliners olarak festivalde yer almıştı. Bu isimlerin başında, Süperstar Martin Garrix, Hardwell, Tiesto, Deadmau5, DJ Snake ve Kygo gibi başı çeken isimler olurken, Marshmello, W&W, Fedde Le Grand, Carnage gibi isimlerde en önde yer alan DJ’ler oldu.

 

Bir Ultra klasiği haline gelen Resistance‘da ise Art Department, Dubfire, Matador, Nic Fanciulli, Technasia gibi Underground’ın başarılı isimleri de sahne aldı.  Final Kid tarafından hazırlanan Aftermovie, başarılı geçen etkinliğin yanı sıra Japonya hakkında kısa filmin başında oldukça renkli görüntülere de yer vermiş.

 

9 Dakikalık kısa filmin müzikleri ise,  Zonderling, Menshee, Martin Garrix & Florian Picasso,  HI LO & Sander van Doorn,  Vorwerk & Mazare Ft Matthew Steeper gibi başarılı isimlere ait.

 

About the author:
Has 2322 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top