DJTV

DJTV
No Comments

Shelter’dan yeni mini albüm “Zon Zon Zon”

 

Paris’li prodüktör Shelter a.ka. Alan Briand, mini albümü Zon Zon Zon ile 24 Mart’ta ger dönüyor. 

 

Albüm Shelter’in 5. ancak ilk mini albümü, International Feel etiketiyle yayınlanacak albüm, Zouk, Afro, Balear ve Ambians çeşitliliği Len Leise, Wolf Muller ve CFCF’in materyalleri melodik yapısıyla dikkat çekiyor. 

 

Albümdeki 7 parça, Shelter’in, melodik çalışmalar konusundaki sihirli havuzundan alıntılar ile süslenmiş. Bazı insanlar ritimlerde liderlik yaparken bazıları da prodüksiyona yöneliyor ancak Alan, melodiye odaklanıyor ve ritimler ile melodileri birleştiriyor. İlk parça olan Señor Zalla, bir afro vibe ile başlıyor, Zon Zon Zon ve Port-au-Cœur‘un dengeli Balearik tonları ise onu yakından takip ediliyor.

 

Shelter doğanın seslerini kendi sonik dünyasından sunarken, iyimser tonlarda kulağımıza gelen ve merak uyandıran Bucolica, Courant Rouge‘un ambiansına dönüyor ve kuzeni Courant Bleu, senkop edilmiş melodi ve  davullarla klasik ritmik bir balear parçası olarak yine onu izliyor.

 

Albüm mutlu bi gülümseme ile La Volière‘la sona eriyor. Zon Zon Zon Shelter’ın doğanın sesleri aracılığıyla güzelliği oluşturduğu ve sadeliğinden bilgeliğini ortaya koyarak kaydettiği bir mini albüm . 

 

Tracklist ; 

Senhor Zalla
Zon Zon Zon
Port-au-Cœur
Bucolica
Courant Rouge
Courant Bleu
La Volière

 

 

About the author:
Has 2322 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top