DJTV

DJTV
No Comments

Prodüksiyon ve canlı performanslarınız için yeni TORAIZ AS-1

 

Pioneer DJ geliştirdiği yeni ürünleri ile müzik sektörüne devrim niteliğindeki yelpazesine yenilerini eklemeye devam ediyor.

 

Bugün duyurulan yeni Monophonic analog synthesizer ile prodüksiyonlarınızın yanı sıra, canlı performanslarınız için de bu ürün geliştirilmiş. Prodüktörlerin elektronik müzik için üretirken parçalarda her zamankindendaha fazla synthesizers ve drum sentezleyicisi kullandığı düşünerek Pioneer DJ bu ürünü geliştirmiş. 

 

Bu gelişmeyi göz önüne alan şirket, Dave Smith Instruments ile işbirliği yaparak müzik üretimi ve canlı performanslar için yeni bir monofonik synthesizer oluşturmuş.

TORAIZ AS-1 alında bu serinin 2. enstrümanı olarak geliyor. Stüdyo ve sahne kullanımına olanak sağlayan ilk ürün TORAIZ SP-16 daha önce geçtiğimiz Ağustos ayında şirket tarafından piyasaya çıkarılmıştı.

 

 

Ürünü, Dave Smith Instruments’ın Prophet-6’daki ayrık analog devreleri besliyor, tamamen programlanabilirken gerçek bir analog sentez motoruyla çalışıyor. Klasik modelinin yeni modern bir versiyonu olarak da tanınabilir. Prophet-5 ise Dave Smith’in güçlü analog ses üreten ve profesyonel prodüktörlerin yanı sıra yeni prodüktörlerin de setlerine ek olarak kullanabileceği ek bir synth.

 

TORAIZ AS-1’i synth  MIDI aracılığıyla TORAIZ SP-16’ya canlı olarak bağlayabilir, oluşturduğunuz güçlü analog sesleri, farklı ve daha fazla çeşit ile birlikte sofistike sesler üretmek için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, 2 TROIAZ enstrümanını Pro DJ Link ve MIDI vasıtasıyla DJM miksere bağlayabilir, CDJ’lerin parçayı çaldığı bir bağlantı oluşturabilirsiniz. TORAIZ AS-1 Müziğin BPM’i ile size eş zamanlı analog kanallar sunuyor.

Tüm bunları kullanırken, touchpad klavyesi, 7 on-board effects ve digital distortion özelliği ile seslerinizin üzerinde oynayabilirsiniz.

 

1.4 kg ağırlığındaki şirketin yeni enstrümanı Mart ayında satışa sunulacak ve satış fiyatı ise 549 € olarak belirlenmiş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About the author:
Has 2322 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top