DJTV

DJTV
No Comments

Numark, 4 kanallı yeni DJ Kontrolörü”NS6II”yi duyurdu.

 

DJ teknolojileri konusunda ürünleri ile marka olarak önde gelen isimlerden olan Numark, NS6’nın yeni güncellenmiş özellikleri ile 4 kanallı DJ kontrolörü  NS6II‘yi duyurdu.

 

Bir önceki versiyonu NS6 ile bu ürününden memnun kalan şirket, 4 kanallı kontrolörün güncellenmiş versiyonunu teknoloji severlerin beğenisine sunuyor. NS6’nın yenilik ve performansından kalan miras ile hazırlanan yeni ürün, iki USB çıkışlı ve dahili yüksek çözünürlüklü ekranlı, gerçek anlamda başarılı bir 4 kanallı DJ kontrolörü olarak önümüze geliyor.

 

Entegre edilmiş tam renkli, 2 inçlik yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde, BPM’i, platter pozisyonunu, time remaining, pitch adjustment ve tuş kilidi ayarı gibi tüm özellikleri görebilirsiniz. Çift USB çıkışlarına ek olarak, harici ortam aygıtlarını ve pikabınızı da yine bu 4 kanallı kontrolöre bağımsız olarak bağlayabilirsiniz.

RCA line/phono girişlerine 2 medya cihazı bağlayabilir ve aralarında geçiş yapabilirsiniz.

 

 

Kauçuk MPC performans pedleri sayesinde, hot cues, auto loop/roll, manual loop modu, sampler ve slicera hızlı olarak erişim sağlayabilirsiniz. Her fonksiyon, toplamda 16 hıza duyarlı pede erişebilmeniz için alt fonksiyonlarla birlikte çalışıyor.

Üründe bulunan 100mm lik pitch fader, 4 kanalda kesintisiz mix için tam kontrolü sağlıyor. Yerleşik ekranda bulunan pitch göstergesi sayesinde dizüstü bilgisayara bakmadan sadece kontrolör üzerinden izleme yapılabiliyor.

 

Serato DJ’in tam sürümü ile birlikte gelen NS6II’yi kullanmak için sadece takıp çalıştırmanız yeterli. NS6II’nin ayrıca DVS özelliğini kullanmanız için, Serato DJ’de yükseltme seçeneği de mevcut. DVS özelliği, zaman kodlu vinyl kontrolü için harici pikapları bağlamanızı sağlıyor.

 

Dual USB portları, 6-inch multi-function jog wheeli, 24-bit, 44.1K ses kalitesi, gibi özellikleri ile ürün bu yaz satışa çıkıyor ve fiyatı ise ( global ) 699 $ olarak belirlenmiş.

 

About the author:
Has 2322 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top