DJTV

DJTV
No Comments

Müzik Dünya’sı derin üzüntü içinde ve şokta. Genç DJ “Avicii” hayatını kaybetti !

 

Elektronik müziğin en önemli DJ & Prodüktörlerinin en başında gelen İsveçli Tim Bergling a.k.a Avicii hayatını kaybetti.

 

Tüm müzik severleri derin üzüntüye boğan haber şu anda Dünya genelinde şok yaratmış durumda. Bir kaç yıldır sağlık sorunları ile başa çıkmaya çalışan ve geçtiğimiz yıl başarılı bir yeni EP’si Avīci’ye imza atan genç yetenek, 28 yaşında maalesef hayata gözlerini yumdu. Başarılı ismin ölüm haber aynı zamanda DJ’in pr ajansının sahibi olan Diana Baron tarafından da doğrulandı.

 

Billboard‘daki haberde ise, 20 Nisan Cuma günü öğleden sonra Umman’ın başkenti Maskat’da ölü olarak bulunduğu açıklaması ile yayınlandı. DJ’in 2015 yılında başlayan ve devam eden sağlık sorunları nedeniyle tüm turnesi iptal edilmiş ve daha sonra sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama ile bir süre müziğe ara vereceği duyurulmuş, ardından genç yıldız 2017 yılının Ağustos ayında 6 parçadan oluşan ve büyük ilgi gören Avīci EP ile yeniden geri dönmüştü ve yaşamındaki son eserler olarak kaldı. 

 

Avicii’nin hayatını kaybetmesi son dönemdeki en üzücü haber olarak bizleri de derinden üzmüş durumda. Ailesinin cenaze öncesi yaptığı açıklamadaki, artış huzur ve barışı bulmak istedi sözleri, DJ’in intihar ettiği gerçeğin doğrular nitelikte.

 

Tagged with: , ,
About the author:
Has 376 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top