DJTV

DJTV
No Comments

Hardwell, United We Are ile 2. kez World’s Biggest Guestlist Festival için hazırlanıyor !

 

EDM’in ikonik Süperstar ismi Hardwell, geçtiğimiz yıl tam 70.000 kişi ile Mumbai‘de gerçekleştirdği United We Are’ı, bu yıl 2. kez 100.000 çocuğun eğitimi için elektronik müzik severler ile buluşurmak için hazırlanıyor.

 

İlki 13 aralık 2015 yılında gerçekleşen dev etkinlik, Guestlist4Good sosyal oluşumu ve Mumbai çıkışlı kar amacı gütmeyen Magic Bus ile birlikte gerçekleşmiş ve 18.000 ihtiyacı olan gencin eğitimi için planlanmıştı. İlki ile çok ses getiren bu başarılı girişime 70 binden fazla elektronik müzik sever katılmıştı.

 

İlki ile çok dikkat çeken World’s Biggest Guestlist etkinliği elektronik müzik sektörü için örnek oluşturmuş ve övgüyü haketmişti.

Etkinlik Bu kez 100.000‘den fazla çocuğa parla bir gelecek için harekete geçiyor.  3 Günlük festialin son gününde gerçekleşecek bu etkinlik Hardwell’in, United We Are Foundation, Anna Agency ve GuestList4Good sosyal oluşumu işbirliği ile planlanmış. 

 

 

Hardwell’in sahne alacağı United We Are için, yine ikonik ismin bazı arkadaşlarıda bu şovda eşlik edecek. Hindistan’daki çocuk eğitimi konusuna ve Mumbai’li gecekondu mahrumiyet koşullarına daha fazla farkındalık yaratmaya hedefleyen etkinlik, küçük çocukların bir çoğunun hayatlarını günlük yaşayarak geçirdiğini belirtiyor.

 

İlkinde olduğu gibi bu işbirliğindede katkıda bulunacak olan Magic Bus, bu uluslararası işbirliği ile etkinliğin Hindistan’da olumlu bir sosyal değişime etki edeceğine inanıyor. 

 

Etkinliğin hedefi ise, gecekondularda yaşayan çocukların kendi toplumsal değişimlerini gerçekleştirmek için ihtiyacı olan eğitimsel araçlarla donatılarak, çocukluktan yetişkinliğe geçmelerine yardımcı olan bir eğitim devrimini başlatmak. World’s Biggest Guest List Festival, 1, 2, 3, Aralık’ta Hindistan Mumbai’de D.Y Patil Stadyumunda gerçekleşecek.

 

https://foundation.djhardwell.com

About the author:
Has 198 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top