DJTV

DJTV
No Comments

Global Endüstri Liderlerinin yer alacağı, IMS İbiza için 20 yeni isim.

 

Her yıl İbiza’da düzenlenen, üç günlük eğitsel, ilham verici ve motivasyonel düşünce liderliği platformu olan Uluslararası Müzik Zirvesi (IMS) 2017, zirve listesine uluslararası alanda saygın yeni konuşmacıları ekledi.

 

Müzik konferanslarının TED’i olarak tanımlanan IMS, endüstrinin öncü girişimlerinden ve pozitif değişimi sorumluluğu ile, 2017’de Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’daki zirveler üzerinden küresel elektronik müziğin gündemini belirlemeye devam ediyor. 

 

Bu yıl İbiza zirvesi, yetenekli uzmanları, deneyimli müzik iş zihinleri, yerleşik sanatçıları ve yeni nesil yetenekleri ön plana çıkararak, ilham veren müzikleri, teknoloji master classları ile ağ oluşturma fırsatları ve en yenilikçi programı ile dikkat çekiyor.

 

 

Yeni eklenen isimler arasında, endüstrinin 10 etkili kadın ismi olan, Deezer İngiltere’nin Sanatçı Pazarlama Başkan Yardımcısı Sulinna Ong, yine müzik endüstrisi içinde küresel bir kadın ağı olan ve çeşitlilik tartışmalarını daha ileriye taşıyan She Said‘in kurucusu Andreea Magdalina bulunurken yine DJ & Prodüktör Miss Kittin ve BBC Radyo 1’dan B.Traits yer alıyor.

 

Yine konferansın en önemli erkek isimleri arasında, sektörün ve dünyanın en büyük labellarından gösterilen ve Rolling Stone‘un sektördeki en başarılı 50 isim arasında seçtiği Spinnin Records‘un kurucusu Eelko Van KootenPositiva / Virgin Records‘un  Sanatçı ve İlişkiler Direktörü Jason Ellis, son on yılda A & R’daki değişimin etkisi hakkında önemli konuşması ile yerini alacak.

 

Bu isimlere ek olarak Johnny White aka Art Department ve Hot Since 82, 10. yıllık İbiza konferansında konuşmacı olarak yerini alıyor. IMS, şimdi ABD, Kanada, Almanya, Fransa ve Hollanda’dan gelen küresel konuşmacılar ile yapılan tartışmalara uluslararası unsurlarıda katarak, 10 yıllık tarihinde en güçlü konuşmacı ağını İbiza’da bir araya getiriyor.

 

http://www.internationalmusicsummit.com/ibiza 

About the author:
Has 198 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top