DJTV

DJTV
No Comments

Geçtiğimiz yıl “Ultra Europe”da ülkemizi temsil eden “Alihan İpek” bu yıl “GEM Fest” için hazırlanıyor.

 

Global dans müzik sahnelerinde ülkemizin başarılı isimlerini görmeye deva ederken, geçtiğimiz yıl ülkemizi başarılı şekilde Utra Europe‘da temsil eden Alihan İpek bu yıl GEM Fest‘te sahne alacak.

 

Elektronik müzik endüstrisinin en uzun soluklu 32 günlük festivali olan, komşumuz Gürcistan‘da gerçekleşecek olan GEM Fest, bu yıl 14 Temmuz ve 14 Ağustos tarihleri arasında Karadeniz’in en büyük, en temiz, berrak ve güzel plajlarından biri olan Anaklia’da gerçekleşecek.

 

 

9 Aşamada 3.000‘e yakın performansın gerçekleşeceği bu dev festivalde, dünyanın en başarılı ve önde gelen isimleri ile birlikte bu yıl ülkemizi Alihan İpek temsil edecek. Axwell Λ Ingrosso, Sunnery James & Ryan Marciano gibi isimler ile aynı sahneyi paylaşacak olan Alihan, 4 Ağustos’ta elektronik müzik severler ile buluşacak. 

 

Ülkemizden sadece kimliğiniz ile birlikte katılabileceğiniz festivalde, ülkemizin bayrağını Alihan İpek dalgalandırırken, geçtiğimiz yıl Ultra Europe’da yaşadıklarını vlog ile yayınlayan Alihan İpek’in bu yılki deneyimlerini merakla bekliyoruz.

 

https://gemfestival.com/

 

About the author:
Has 198 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top