DJTV

DJTV
No Comments

DJM serisinin yeni üyesi dahili ses kartlı DJM-250MK2

 

Pioneer DJ, ürün yelpazesinin güncellemeye ve yenilemeye devam ediyor, işte DJM-250MK2

 

Markanın yeni ürünü olan 2 kanallı DJM-250MK2, rekordbox ve dvs özellikleri hazır şekilde geliyor. Proffesyonel özelliklerinin yanı sıra, dahili bir ses kartına sahip. Eski versiyonunun güncellenmiş hali olan 2 kanallı mixer,  DJM-900NXS2‘nin sahip olduğu Magple crossfader ve Sound Color FX filtresi gibi proffesyonel özelliklere sahip.

 

DJM-250MK2 kendine ait yerleşik ses kartıyla yüksek kaliteli ses sunarken, herhangi bir kuruluma yada kontrolöre bağlanırken size rahtlıkla kullanım imkanı sağlıyor. Amiral gemisi DJM-900NXS2 mikserden devralınan Magvel crossfader, son derece dayanıklı şekilde üretilmiş. (yaklaşık 10 milyon hareket kapasitesine sahip).

 

 

Mixerin üst bölümü, seçtiğiniz frekans aralığını tamamen ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz 3-bant izolatörler de dahil olmak üzere çeşitli özelliklere sahip. Her kanalda, DJM-900NXS2’den devralınan kendi Sound Color FX filtresine sahiptir. Ürünün yüksek ses kalitesi sayesinde, analog ve dijital sesleri kaliteli şekilde size iletiyor.

 

Mixerin dahili ses kartı sayesinde, tek bir USB kablosuyla PC yada Mac’inize bağlanabilir ve ürün ile birlikte gelen rekordbox dj uygulamasını, bilgisayarınızdaki müzik dosyalarını Pioneer DJ’in çoklu ortam playerı ile mixlemek için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra vinyl uygulaması için ek olarak rekordbox dvs uygulmasını edinmeniz gerekiyor. ( Uygulama extra olarak satılmaktadır. )

 

2 Audio kanalı, 1 mikrofon kanalı, 1 AUX kanalı bulunan mixer 3 kg ağırlığında, mixerin fiyatı ise 349 € olarak belirlenmiş  ( Bu fiyat yurtdışı satış fiyatıdır )

 

About the author:
Has 2322 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top