DJTV

DJTV
No Comments

Armin van Buuren’dan, Josh Cumbee işbirliği yeni yaz dostu hit Single “Sunny Days”

 

Trance müziğin ikonik efsane DJ & Prodüktörü Armin van Buuren, Josh Cumbee işbirliği ile kaydettiği yaz dostu hiti Sunny Days‘i müzik severlerin beğenisine sundu.

 

Grammy adaylığı bulunan efsane isim, pop selefi son Single’ı I Need You‘nun başarılı etkisi hala dünya genelinde devam ederken, bu kez L.A mekezli şarkıcı ve söz yazarı Josh Cumbee ile bir araya gelerek yaz için oldukça keyifli parça Sunny Days’i kaydetti. Parlak, iyimser ve sıcak yaz güneşinin okşamasından ortaya çıkan bu üç özellik, Armin van Buuren’ın yepyeni Single’ının ana teması.

 

Yazın coşkusunu ve yüzümüze gülümsemesini hissettiren parça, Cumbee’nin sıcak vokallerinin yanısıra, büyüleyici gitar sesleri ile dünyanın dört bir yanındaki müzik tutkunlarını dans ettirmek için hazırlanmış. Parçanın videosu ise İtalya’da güneşli ve tatlı bir lokasyonda çekilmiş. 

 

Buuren’ın bir öncesi Fernando Garibay ve Olaf Blackwood işbirliği ile kaydettiği Single’ı I Need You Armada Music etiketi ile satışa çıkmış ve günümüze kadar Spotify’d 25 Milyondan fazl stream e ulaşmıştı. Sunny Days ise yine Armada etiketi ile piyasaya çıktı.

 

About the author:
Has 198 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top