DJTV

DJTV
No Comments

Alternatif kontrolörlere yeni eklenen ürün “Faderfox PC44”

 

Daha önce markanın çıkarmış olduğu PC4 versiyonunun büyük abisi olan PC44 Faderfox tarafından duyuruldu.

 

8 x 8 Matrisle tasarlanmış kontrolör, 68 standart kauçuk, 4 büyük düğmesi ve 8 tuşlu bir kodlayıcıya sahip. Kontro, pitchbend, aftertouch ve program değişikliği gibi çeşitli midi komutları mümkün kılan kontrolör, tüm cihazlar ile programlanabilir ve her kontrol için ayrı ayrı kullanılabilir.

 

PC44’ün üzerinde bulunan buttonlar, herhangi bir yazılım, donanım, enstrümanlar ve efektler ile birlikte kullanmak için 7 bitlik çözünürlükte çalışıyor. Buna ek olarak herhangi bir yazılımdan gelen MIDI komutları ve anahtarları da bu kanallardan herhangi birine atayabilirsiniz.

 

 

Kişisel ayarları kullanmak için dahili 64 komutunu kullanan ürün, tüm ayarları Sysex kayıtlarıyla yedekleme ve geri yüklemeyi de mümkün kılıyor. Fabrika ayarları ile müzik ve video yazılım ürünlerinin serbestçe atanabildiği gibi, bir çok uygulama için herhangi bir ayarda gerektirmiyor.

 

Tüm kontrollerin (düğmeler dahil) kanal, tip, numara ve mod ile tamamen programlanabilir halde olduğu, hassas parametreler için 14 bit yüksek çözünürlüklü kodlayıcı modu, ince tasarımı, 1.6 kg ağırlığı ile alternatif arayanlar için kullanışlı bir cihaz.

About the author:
Has 2322 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top