DJTV

DJTV
No Comments

Ableton’dan tüm sesler için Beat Meaking paketi ; Beat Tools.

 

Ableton, beatmaking için ihtiyacınız olan tüm sesleri içeren yeni ve yaratıcı araç seti olan Beat Tools‘u bugün itibari ile piyasaya sürdü.

 

Push ve Live 9 Suite‘e dahil olan Beat Tools, beatmaking için ihtiyacınız olan tüm sesleri içeren yeni ve yaratıcı araç kiti.

Paket,  davul setlerinin, aletlerin, birleşimlerin ve uygulamaların oluşturulması için ayarlanmış efektlerin eksiksiz bir koleksiyonu. Mükemmel sesi oluşturmanız için bir araya getirilen pakette tweakable işlem zinciri ile kullanılır hale getirilmiş 120’den fazla davul ve enstrüman koleksiyonu bulunuyor.

 

180’den fazla audio loop, yeni fikirleriniz için MIDI klip ile yine bunlar ile kullanabileceğiniz efekt zinciri bulunuyor. 100’den fazla enstrüman rafı, pürüzsüz elektrikli piano, warm bass ve tüm bunlar ile birlikte kullanmanız için farklı kategoride ses paletleri sunuyor.

 

Bütün bu sesleri parmaklarınızın ucu ile yönetirken, Beat Tools, özellikle Push ile yeni fikirler üretmek ve akışınızı korumak için üretilmiş. Davul setleri ve enstrüman rafları, efekt zincirleri ile birlikte geliyor.  Ayrıca 8 adet makro, Push’ın kodlayıcısı ile doğrudan ince ayar ve ses tasarımı için dikkatli şekilde kurulmuş. 

 

Enstrümanlar ayrıca pad aftertouch gibi etkileyici özellikleri de kullanmaktadır.Paketi 59 $ dolara Ableton Pack Store‘dan satın alabilirsiniz.

 

About the author:
Has 2307 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top