DJTV

DJTV
No Comments

Ableton’ın Müzik yapımcıları için düzenlediği Summit olan Loop’un, 2017 tarihleri açıklandı.

 

Ableton, müzik severler tarafından ilgi gören ve başarılı şekilde yürüttüğü müzik yapımcıları için gerçekleştirdiği Summit Loop için 10-12 Kasım tarihlerinde 3 günlük etkinlik için Berlin‘deki Funkhaus‘a geri dönüyor.

 

Müzik severler için gerçekleştirilecek Summit’te katılımcılar 3 gün boyunca, uzmanlardan bilgi edinip, müzik, teknoloji ve yaratıcı uygulamalar konusunda fikir alışverişinde bulunabilecekler. 2016 Yılında katılan, Lee ‘Scratch’ Perry, Moritz von Oswald ve Suzanne Ciani gibi isimlerin ardından bu yıl yeni bir sanat ekibi giderek büyüyen bu formatta yer alacak.

 

Loop 2017’de, tartışmalar, performanslar, stüdyo oturumları ve etkileşimli atölye çalışmaları gibi, başkalarıyla işbirliği yapma ve fikir alışverişinde bulunmanın yeni yolları da yer alacak.  Etkinlik aynı zamanda bu yıl fazla bilet taleplerini karşılamak üzere kapılarını daha fazla katılımcıya açacak.

 

Loop 2016’da, Luisa Pereira, Deantoni Parks, Daedalus ve daha bir çok performans ile birlikte tartışmalara ve atölye çalışmalarını müzik severler ile buluşturmuştu. Ableton tarafından 2015 yılında başlatılan Loop, müziğin, teknolojinin ve yaratıcı uygulamaların en uç noktası için fikir alışverişinde bulunmayı amaçlayan üç günlük zirve olarak müzik severlerden ilgi görüyor.

 

Gece programınıda içeren Loop 2017’nin katılımcıları, sunumcular ve performans programlarının tam programı ve listesi ise Temmuz ayında ilan edilecek

 

 loop.ableton.com/2017

 

About the author:
Has 198 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top