DJTV

DJTV
No Comments

2 İkonik Süperstar David Guetta ve Justin Bieber’dan yeni hit Single “2U”

 

EDM’in küresel Süperstar’ı Fransız DJ ve Prodüktör David Guetta, Kanada’lı  Pop’çu olan bir başka ikonik Süperstar’ı Justin Bieber ile gerçekleştirdiği yeni hit Single 2U‘yu nihayet müzik severlerin beğenisine sundu.

 

David Guetta’nın küresel ikonik isimler ile gerçekleştirdiği işbirliklerine bu kez Kanada’lı isim eklendi. Geçtiğimiz günlerde dolaşan haberlerin ardından nihayet işbirliği ile kaydedilen single resmi olarak yayınlandı. Bu konudaki sihirli deneyimini bir kez daha müzik severlere tarzıyla sergileyen Guetta, elektronik ve kentsel vuruşları ile imza attığı parça için kendi füzyonuna sadık kalmış.

 

Jutin Bieber’ın belirgin güçlü vokali, Guetta’nın güçlü bas çizgisi ve elektro akorlarının yüksek enerjisi marş niteliğinde 2U’da birleşerek tam bir hit Single ortaya çıkarmış. Bu yılın belkide en favori işbirliği adayı olan parça, yaz sezonunun ötesinde marş olacak özellikte.

 

Resmi olarak Victoria Secret Modellerinin vokal sekronizasyon ile çekilen video ise parçanın baştan çıkaran özellikleri arasında.

 

About the author:
Has 198 Articles

LEAVE YOUR COMMENT

RELATED ARTICLES

Back to Top